قوانین

قوانین و مقررات استفاده از سایت به شرح ذیل است :

1- خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به کلیک سفر بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد . استفاده غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی [email protected] در خواست خود را ارسال نمود و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید .

2- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی تورهای ارائه شده توسط آژانس ارائه دهنده تور بطور مستقیم در سایت قرار داده شده است ، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در سایت در مواردی دارای ابهام باشد یا دارای خطاهای نگارشی باشد ، در در این صورت فورا با شماره 05131600 تماس حاصل فرمایید . 

3- کلیک سفر به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات سایت اقدام خواهد نمود .

4- تمام ابزاری که در سایت کلیک سفر ایجاد شده اند ( تلفن تماس ، چت و ... ) با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود و فقط برای همین منظور طراحی شد و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش تور مورد نظر خود باشد .

5- سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر در سایت ، لینک شده اند ، مستقل  بوده و کلیک سفر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد .

6- کلیک سفر هیچگونه مسئولیتی در رابطه با قرار دادهای بین مسافر و آژانس های ارائه دهنده تور و نحوه برگزاری تور ندارد ولیکن در جهت ارائه خدمات بهتر از سوی آژانس ها پذیرای انتقادات و نقطه نظرات بازدید کنندگان و مسافران میباشد .